Beton Kalıp İskele Teknolojileri Dergisi Röportajı – Burak ERGUN

Apa Yayın Grubu (http://www.apayayincilik.com.tr) tarafından 2 ayda bir çıkartılan Beton Kalıp İskele Teknolojileri (http://www.betonvekalip.com) dergisinin Temmuz Ağustos sayısında yazmış olduğum Beton ve Beton Ekipmanları adlı kitabım ile ilgili yapılan röportajı bulabilirsiniz. Ayrıca artık her sayıda Beton, Beton Ekipmanları, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı ile ilgili makalelerimi Beton Kalıp İskele Teknolojileri dergisinden takip edebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.