Satılık websiteleri ve adresleri – betonekipmanlari.com

tunelmakinasi.comİnşaat ve beton sektörünün de interneti artık çok sıklıkla kullanmasıyla, bu sektör içinde farklı e-ticaret siteleri yaratılmaya başlandı. İnternet sitelerindeki hareketlilik, farklı ticaret sistemlerinin elektronik ortamlara taşınmasını sağlandı.

Artık web sitesini satın almayıp, yıllık olarak kiralayabiliyorsunuz yada; isterseniz profesyonel bir içerik yönetmenine vererek siz işinizin patronu oluyor ve işin gidişatını takip ediyorsunuz.

Web siteleri ile birlikte sosyal medyanında sektörede yer alması ile özellikle twitter ve linkedin sitelerinde de sektörel alanda artış gözükmektedir.

betonekipmanlari.comBeton ekipmanları için ideal bir web sitesi olan www.betonekipmanlari.com web sitesi, domain/alan adı ve hosting /web sitesi alan barındırma hizmeti ile birlikte kiralık / satılık olarak sunulmaktadır.

betonekipmanlari.com adresi içerisindeki e-ticaret sitesi ile birlikte şuan varolan içeriğiyle beraber verilecektir. Yeni bir iş modelleme sistemi olan kirala-işlet şeklinde de verilecek olan web sitesi için irtibat info@betonekipmanlari.com adresidir.

Ayrıca, www.tunelmakinasi.com web sitesi de, beton sektörünün karayolu, dağ ve baraj tünelleri için makina  özelliklerini paylaşan sektörel bir sitedir. Web sitesi, domain/alan adı ve hosting /web sitesi alan barındırma hizmeti ile birlikte satılık olarak sunulmaktadır.

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.